11 Mart Günlük Astroloji Yorumu

10 Mart 2023

11 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?11 Mart Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz.

?02:56’da Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde gereksiz yere gerginleşebiliriz, güç savaşlarına girebiliriz, bu saatte ne gerginliği yatın uyuyun annem.

?02:36’dan 03:05’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatte uyanıp da bir şey başlatmazsınız herhalde diye düşünüyorum.

?03:05 itibariyle Ay Akrep burcunda transitine başlayacak. Ay Akrep burcundayken biraz daha kriz çıkarma eğilimimiz artabilir. Kuşkularımız ön plana çıkabilir. Kitlesel konular gündeme gelebilir. Duygusal konulara eğilimimiz artar.

?18:04’de Venüs Mars sextili gerçekleşecek. Dün trip atanlar bugün barışabilir. İlişkiler bakımından destekleyicidir. Daha flörtöz olabiliriz. Gökyüzü size daha ne yapsın valla iyi kullanın.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #11Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.