11 Mart Günlük Astroloji Yorumu

11 Mart 2022

11 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?11 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay İkizler burcunda ve boşlukta başlıyoruz. Yani sabah sabah uyandığınızda 1000 tane mesaj ile karşılaşabilirsiniz, zaten ay boşlukta ayıklayın gitsin.
?10:24’de Ay Yengeç burcuna geçecek. Ailevi konular, sırlar, gizlilik ön planda olacak. Vatan topraklarını temsil eder Yengeç burcu dolayısıyla aidiyetle çok bağlantılıdır, neye aitsiniz neye ait değilsiniz önümüzdeki birkaç gün sorgulayabilirsiniz. Ayrıca duygusallık tavan, korumacı hissiyatımızda yüksek olacaktır. Bu etkiyi güzel kullanmak için özlediğiniz aile bireylerini arayabilirsiniz.
?15:00’da Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler özellikle duygularınızı yazmak için desteklendiğimiz saatlerdir. Seven sevdiğine sevdiğini söylesin. Benim bir şiir yazasım var diyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz. Özellikle de yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu saatlerde daha kolay halledebilirsiniz. Bir de yabancı dille ilgili problemleriniz varsa, geliştirmek isterseniz de bu saatler ders çalışmak için uygundur. Tek bir gölge yanı var, zihin hayallere kapılıp, gerçeklerden uzaklaşabilir, zihinsel dağılma enerjimizin yüksek olduğu saatlerdir ama kimsenin düşünemeyeceğini düşünmek için de oldukça elverişlidir.
Gün yorumu ise bugün kazalara özellikle dikkat edilmesi gerekiyor.
Para piyasalarında hareketlilikler olabilir.

Bugünü başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ?? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #11Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.