11 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

11 Mart 2020

11 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Öncelikle Corona Virüsünün artık ülkemizde de olduğu duyuruldu, lütfen kişisel ve toplumsal hijyen kurallarına önem gösterelim, çünkü açıklanma anının haritasına baktığımda dürüst olmak gerekirse bu iş daha büyüyecek gibi gözüküyor ki bunu söylemek için kahin olmaya da gerek yok.
Gün boyunca Ay Terazi burcunda transit edeceği için ilişkiler daha fazla gündemde olabilir.
15:05’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi gergin hissedebiliriz, insanlar bizi sinirlendirebilir, çok ani tepkiler vermeyin annem.
15:26’da Güneş Jüpiter uyumu açısı gerçekleşecek. Bu durum genel olarak destekleyicidir. Şanslı saatlerdir. Otoriteden maddi manevi destek alabilirsiniz.
22:47’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu aslında 15:26’da gerçekleşecek olan Güneş Jüpiter uyumlu açısını tetikleyecek ancak yine de duygusal olarak abartma riskimiz var.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.