11 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

11 Kasım 2019

11 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmm,

Öncelikle belirtmem gerekiyor ki bugün önemli bir gün ve ben youtube da bugünü hangi alanlarınızda deneyimleyebilirsiniz diye detaylı bir şekilde burç burç anlattım. İzlemeyenler koşsun şekerlerim. Videolara buradan ulaşabilirsiniz

Geliyorum günün anlam ve önemine,

02:17’de Ay Boğa burcuna geçecek ve tatlımmm elindeki abur cuburu bir kenara koyar mısın, dolunaya çok güvenme çünkü o da Boğa’da bu sefer kilo vermek çok da kolay olmayabilir.

10:09’da Ay Uranüs kavuşumu var ve sabah saatlerinde sürpriz fırsatlar yakalayabilirsiniz, ani gelişmelere açık olun.

Tatatataammmm alarmları kurun geldik 18:21’de gerçekleşecek olan Merkür’ün Güneş’in kalbine yerleşmesi durumuna. Teknik terimlere girmiyorum olay şu ki kanallar açık. İletişim gezegeni Merkür Kral’ın tahtında ve bize diyor ki dile benden ne dilersen. Gaza geldim bir dakika o kadar da abartmayayım malum bunu kabul edecek kişi ben değilim ama sembolizmanın bize anlattığı bu. Bu durum İstanbul saatine göre 18:21’de gerçekleşecek. Tam kavuşum bu saatte olacak, bulunduğunuz mekanı bu saate göre ekleyin çıkarın tam saati bulun şekerlerim. Şimdi burada önemli olan şey dilek dilerken ay sevgilim geri dönsün, yok efendim eski sevgilim sürüm sürüm sürünsün demek yerine mananın bilgeliği için dilek dilemek daha iyi olabilir. Hayatınızda önemli olduğunu düşündüğünüz ve eskiden beri aklınızda olan bir olayı da başlatabilirsiniz. Önemli zamanlardır boşa harcamayın.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.