11 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

10 Kasım 2022

11 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?11 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Yine güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. İletişiminin, haberlerin yoğun olduğu bir gündeyiz.

?05:21’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Sabah saatlerinde sorumluluklarımızı kolay bir şekilde yerine getirebiliriz, söylenmemek için kıyafetlerinizi akşamdan hazırlayın annem. Çünkü bu açı aslında Güneş Satürn karesini tetikleyecek.

?11:03’de Güneş Satürn karesi gerçekleşecek. Kendimizi sıkışmış, baskı altında, yaşam enerjimiz sönmüş gibi hissedebiliriz. Etkisi 7-8 gün kadar sürer ama çok takılmayın. Bu açıyı aslında uzun vadede yapmak istedikleriniz varsa ve kendinizi zorlarsanız başarı açısı olarak da kullanabilirsiniz. Kaplumbağa gibi yavaş olur belki ama güçlü olur. Bu dönem bazı ülkelerde isyan haberlerini de duyabiliriz.

?13:02’de de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Burası yanılgılara açık saatlerdir. Her duyduğunuzun galeyanına gelmeyin. Belki de siz yanılmışsınızdır. Özellikle iletişimle ilgili konularda yanlış anlaşılmalara dikkat.

?16:34’de Ay Mars kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde de enerjimiz tavan. Sağa sola koştururken bulabilirsiniz kendinizi. Çabucak halledilmesi gereken işleriniz varsa da bu saati tercih edebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #11Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.