11 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

10 Kasım 2021

11 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?11 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Kova burcunda yer alacak. Sosyalleşme ve arkadaşlık oldukça gündemde olacak. Bu süreçte sosyal medyayı da aktif kullanabiliriz. Tüm konulara orijinal bir bakış açısı geliştirebiliriz. Geleceğe yönelik planlarımız gündeme gelebilir. Genel olarak mantıklı ve rasyonel bir bakış açısında olabiliriz.
?02:13’te Mars-Satürn karesi gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün sürebilir.
Enerjimizin kısıtlandığı dönemler olabilir. Hareket etmek istemeyebiliriz, spor yapmak istemeyebiliriz. Hatta işe gidip patronun yüzünü bile görmek istemeyebiliriz. Aman dikkatli olun annem, gergin bir hafta. Patronunuzla iyi geçinin. Sakinleşmek için yoga veya meditasyon yapabilirsiniz, iyi gelir. Ülke çapında ise amiraller, askerlerle alakalı haberler alabiliriz. Çeşitli terör olaylar oluşabilir. Askeri düzende yapılandırmalar söz konusu olabilir. Bedelli askerlik ile alakalı farklı gelişmeler gündeme düşebilir.
?03:44’te Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek. Biraz gergin hissedebileceğiniz bir zaman dilimidir. Böyle garip garip rüyalar görebilirsiniz, Uranüs’e yerleştiğinizi filan örüp yataktan zıplayabilirsiniz.
?15:45’te Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Gergin olabiliriz, özellikle patron, eş ya da babadan kaynaklı bir takım sıkıntılar yaşanabilir, sakin geçirilmesi gereken zamanlardır.
?22:52’de Ay-Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Bu güzel saati meditasyon yaparak geçirmenizi tavsiye ederim. Yakın bir tütsü ya da adaçayı tüm evi temizleyin ohh. Hoşgörümüzün artacağı, kendimizi daha iyi hissedeceğimiz zamanlardır yalnız biraz abartmaya da açık olabiliriz.
?22:52 ile ertesi gün 10:53 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmektense yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #11Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.