11 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

11 Haziran 2022

11 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?11 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay tüm gün Akrep burcunda transit edecek. Şimdi Ay Akrepteyken biraz haleti ruhiyemiz de sıkıntılar olabilir. Durur durur geçmişten bir konuyu aklımıza getirir gereksiz kinlenebiliriz. Bakın bu Akrep burcunun gölge yanıdır. Güçlü yönü ise arındırmaktır, temizlemektir, dönüştürmektir. Dolayısıyla bu süreçte hayatınızda sizi huzursuz eden konuları kesin atın.
?00:21’de Merkür Plüton üçgeni gerçekleşecek. Şimdi burası güzel. Merkür bizim iletişimimizi temsil eder, Plüton ise gücü. Dolayısıyla bu süreçte iletişimimiz çok güçlü olabilir. Anlaşmalarımız kalıcı olabilir. Merkür havadan da sorumludur, güçlü hava değişimleri söz konusu olabilir. İnsanları konuşmalarınızda etkileyebilirsiniz, özellikle sosyal medyada daha da güçlenmek istiyorsanız bu dönemi kullanabilirsiniz annem. Etkisi 3 gün sürer.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #11Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.