11 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

10 Haziran 2024

11 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀11 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Şıkır şıkır bir gündeyiz diyeceğim ama haftanın en önemli açısını deneyimleyeceğiz.
💫05:34’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. İletişim konularında iyiyiz derdim normalde ama o saatte anca rüyanızda konuşursunuz.
💫10:12’de Venüs Kiron sextili gerçekleşecek. Şimdi bu normalde ilişkilerde, para konularında şifalı bir enerjidir. Lakin gökyüzündeki gergin açıları göz önünde bulunduracak olursak ilişkiyi şifalandırayım derken kesip atmayın annem.
💫14:57’de Ay Güneş sextili gerçekleşecek. İsteklerimizi gerçekleştirebileceğimiz saatleridir.
💫16:21’de Mars Plüton karesi gerçekleşecek. İşte burası sıkıntılı. Mars mücadele, kavga, öfke, dışlanma, savaş gezegeniyken, Plüton ise güç, manipülasyon, yıkıp yeniden yapmakla temsil edilir. Kare açı ise birinden biri seçmek ve aksiyonla bağlantılıdır. Bu dönem bir şeyleri kesip atmak, kavga etmek, öfkelenmek gibi duyguları daha fazla yaşayabilirsiniz. Dünya astrolojisinde çok sevmeyiz çünkü güç savaşları, patlamalar, terör ve mafyayla bağlantılı olduğu gibi aynı zamanda toprak, maden ve yer altıyla ilgili konular da gündeme gelebilir.
💫18:10’da Ay Kiron üçgeni ve 19:02’de Ay Venüs sextili gerçekleşecek. Bu durum aslında Venüs Kiron sextilini tetikleyecek.
💫22:16’da Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Ay bir anda sinirlerimiz zıplayabilir, bunu yaratıcı fikirler kullanmak için değerlendirebilirsiniz.
💫22:16’dan ertesi gün 08:38’e kadar Ay boşlukta olacak. Gidip de bu saatte evlenmezsiniz inşallah.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #11Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.