11 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

10 Haziran 2020

11 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Güne Ay kova burcunda ve boşlukta başlıyoruz, 12:31’den itibaren Ay artık Balık burcuna geçiş yapıyor. Önemli işlerinizi 12:31’den sonraya getirmek daha iyi olabilir. Maneviyatımızın güçlü olacağı, sanatsal faaliyetlerden keyif alacağınız, hayal gücümüzün oldukça geniş olacağı bir gün bizleri bekliyor. Karşımızdakilerin duygularını çok iyi anlayabileceğimiz, kolaylıkla empati kurabileceğiniz bir zaman dilimidir. Başkalarının negatif, pozitif enerjilerine karşı da hassas olabilirsiniz.
12:37’de Güneş-Neptün karesi gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 5 gün sürecektir. Hayallerimizle zihnimizin mücadelesi diyebiliriz. Kendi dünyamıza kaçıp hayallere dalmak isterken, hayatın koşturmacası bizi yorabilir. Şöyle keşke biraz dinlensem dersiniz ama telefonlar susmuyordur. Fazla yoğunluk nedeniyle, zihnimiz dağılabilir. Aldanmalara ve aldatılmalara karşı dikkatli olun annem. Kimlik bunalımına girmeyin. Bu etkiyi olumluya çevirmek için, hayatın gerçeklerinden kaçmadan kendimizi ilahi olana teslim etmeliyiz.
13:49’da Venüs-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. İkili ilişkiler de daha çok sizi destekleyen kişiler karşınıza çıkabilir. Ayna olmak deriz ya aşkta, arkadaşlıkta, anne-çocuk ilişkisinde aslında birbirimizin aynası oluruz. Siz karşı tarafı ne kadar iyi anlarsanız, karşı tarafta sizi o kadar iyi anlar. Retrolar karmik dönemlerdir ve ilişkilerle ilgili geçmişten kalan hesapları bu süreçte şifalandırabilirsiniz. Tabi bu demek değildir ki seviyorsan git konuş bence. Burada o ilişkide ne problemler yaşadığınızı keşfedip kendinizi şifalandırmalısınız tatlişlerim.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.