11 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

10 Eylül 2022

11 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?11 Eylül Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz.
?03:28’de Ay Plüton sextile açısı gerçekleşecek. Kendimizi güçlü hissedeceğimiz saatlerdir ancak o saatte ne gücü allasen. Anca rüyanızda halter kaldırırsınız.
?03:28’den 09:47’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şey başlatmazsınız diye düşünüyorum.
? 06:39’da Merkür Terazi burcunda retrosuna başlıyor. 23 Eylül’den sonra Başak burcuna geçip retrosuna devam edecek. 4 Ekim tarihinde de retrosunu bitirecek.
Bu süreçte özellikle eski ilişkiler gündeme gelebilir. Eskiden yaptığınız anlaşmaların üzerinden geçebilirsiniz. Merkür Retroları korkulacak zamanlar değildir, hatta kullanmayı bilirseniz çok da faydalı bir süreçtir.
Peki bu süreçten nasıl faydalanabiliriz?
• Daha evvelden başlattığınız ama bitirmediğiniz işlerin üzerinden geçebilirsiniz.
• Ortaklarınızla sözleşmelerin üzerinden geçebilirsiniz.
• Yarım kalan kitaplarınızı okuyabilirsiniz.
• Ders notlarınızın üzerinden geçebilirsiniz.
• Merkür retrosunda aklınızda hiç yokken bir anda bir fikir geliyorsa ona dikkat etmeniz gerekmektedir. Yani diyelim ki aklınızda araba almak hiç yoktu. Bir anda geldi, o zaman dikkat etmeniz lazım ama zaten araba almayı planlıyorsanız bu retroda bu konuyu tamamlayabileceğiniz için korkmanıza gerek yok.
• Tekrarlayan bir işiniz olsun isterseniz bu dönemleri de kullanabileceğinizi unutmayın, mesela ben hep Merkür Retrolarında eğitim açarım çünkü her hafta tekrar tekrar ders anlatabilmek için.
Bu örnekleri de kendi hayatınızda çoğaltabilirsiniz.
?09:47’de Ay Koç burcuna geçiyor. Kendinizi enerjik hissedebileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Biraz dürtüsel tepkiler vermeye eğilimli olabiliriz. Öfkeyle kalkan zararla oturur unutmayın annem.
?16:09’da Güneş Uranüs üçgeni gerçekleşiyor. Bu durum kaotik olayların bir anda ortaya çıkmasına işaret eder. Bireyselleşme isteğimiz artar, daha fazla özgürleşmek isteriz. Hayatımızda hiç yapmadığımız konuları deneyebiliriz. Para piyasalarıyla ilgili hızlı iniş çıkışlar söz konusu olabilir. Yaratıcılığımızın oldukça yüksek olduğu zamanlardır. Fakat bu süreçte tansiyon hastaları lütfen ekstra dikkat etsinler. İki gezegen de toprak elementi burçta olduğu için toprakla ilgili konular gündeme gelebilir. İnsanları ayrıştırma amaçlı bilinçli isyan enerjilerine karşı dikkatli olmakta fayda var.
?19:30’da Ay Jüpiter kavuşumuyla beraber kanımız kaynar, yerimizde duramayız, abartmaya açık olduğumuz saatlerdir gölge yanı çok öfkelenebiliriz, buraya biraz dikkat annem. Normalde etik davrandığımız konularda güdüsel davranıp sonradan pişman olabiliriz. Mesela normalde sosyal medyada küfürlü konuşmuyorsanız bir anda küfürlü yazılar yazabilirsiniz gibi… Sonrasında pişman olma riskimizin olduğu zamanlardır.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #11Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.