11 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

11 Ekim 2022

11 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

?11 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?00:03’de Ay Boğa burcuna geçiş yapacak. Şimdi o elindeki tatlıyı yavaşça kenara bırak tatlım. Ay Boğa’dayken iştahımız açılır, dünyevi keyiflerimizin peşine düşeriz, para sayma makinasına ihtiyacımız artar. Böyle bir hımbıllık bir hımbıllık.

?02:50’de Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. 29 Ekim’e kadar da buradaki seyrine devam edecek. İletişim dilimiz daha naif olacak. İlişkilerimizden bol bol bahsedeceğiz. Daha tatlı dilli olacağız, böyle bir sevgi pıtırcığı bir sevgi pıtırcığı olacağız ki sormayın, aşkımlar, balımlar havada uçuşacak. Siyasi konularda uzlaşmalar gündeme gelebilir. İletişim sektörü de önemli olacağı için belki bu dönem telefon filan alabilirsiniz. Unutmayın bu dönem uzlaşmacı olan kazanacak.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #11Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.