11 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

11 Aralık 2019

11 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay tüm gün İkizler burcunda yani iletişimin bol bol aktive olacağı bir gündeyiz.
13:04’de Venüs Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bu hem uzun ilişkiler bakımından destekleyiciyken hem de patronlardan para isteyecekseniz harika zamanlardır. Venüs değeri temsil eder, Satürn ise kalıcılığı dolayısıyla bu süreçte değerle ilgili kalıcı adımlar atabilirsiniz. Bu konuyla ilgili video çekmiştim, aşağıdan izleyebilirsiniz. ⇓⇓⇓
14:54’de Merkür Uranüs 150 derecelik açı gerçekleşecek. Bu kaza, fark edememe açısıdır. Hem trafik de hem de iletişim konularında hatta küçük ev aletleriyle ilgili konularda kazalar meydana gelebilir. Temkinli olunması gereken zamanlardır.
23:12’de de Ay Mars 150 derecelik açısı gerçekleşecek. Bu da agresif patlamalara sebebiyet verebilir ancak size neden sinirlendiklerini ya da neden sinirlendiğinizi fark edemeyebilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Sakin kalınması gereken bir gündeyiz.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.