11 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

10 Aralık 2021

11 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?11 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Balık burcunda yer alacak. Maneviyatımızın güçlü olacağı, sanatsal faaliyetlerden keyif alacağınız, hayal gücümüzün oldukça geniş olacağı bir gün bizleri bekliyor. Bugünün olayı çok umarım Cumartesiniz güzel geçer annem. Ay bunu yazarken burda fırtınalar kopuyor bir de yağışlı bir gün olacak sankim.
?04:35’de Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Rüyalarda bir huzursuzluk olabilir ama çok da şaapmayın.
?06:50’de Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Meditasyon yapmak için birebir saatler. Kendimizi oldukça ruhani hissedebiliriz. Ama saat çok erken, eğer bu saatlerde kalkıyorsanız belki yataktan kalkmakta zorluk çekebilirsiniz.
?15:51’de Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Sevgilinizi alın ve gezmeye gidin annem. İsterseniz romantik planlar yapabilirsiniz. Müze gezip, sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz.
?15:56’da Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Gün ortasında oldukça güçlü ve karizmatik hissedebilirsiniz.
?18:33’de Ay-Merkür karesi gerçekleşecek. Çenemiz düşüp konuşmaya başlayabiliriz. İhtiyaçlarımızı ifade ederken zorlanabiliriz.
?19:28’de Venüs-Plüton kavuşumu gerçekleşecek. İlişkilerin, sanatın, aşkın, paranın gezegeni Venüs, manipülasyonun ve gücün gezegeni Plüton ile kavuşum açısı gerçekleştirecek. Etkisi ortalama 7 gün. Sanat camiasında çeşitli manipülasyonlar olabilir, para piyasalarında çeşitli manipülasyonlar gündeme gelebilir. İlişkilerde dikkatli olmanız gereken konu, karşı tarafın manipülasyonuna maruz kalmamaktır. Bunu olumlu anlamı ise ilişkinizin güçlendirilmesidir. Venüs Plüton kavuşumu aynı zamanda ilişkiye tutku verir annem. Venüs finans astrolojisinde alışları temsil ettiği için bu dönemde para piyasalarında manipülasyonlu alışlar olabilir. Kanmayalım.
?22:24’de Merkür-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 4-5 gün sürer. İletişimin aktığı, sosyal medyada bol bol vakit geçirebileceğimiz zaman dilimleridir. Hazır böyle güzel bir etkileşim varken yeni eğitimlere kayıt olabilirsiniz. Mesela Temel seviye eğitimimiz bu Pazartesi başlıyor, beklerim annem. Konuşmayı da abartabilirsiniz aman kendi kafanızı şişirmeyin ? Hayal gücünüz oldukça kuvvetli olabilir hatta bu zaman diliminde kitap okuyup hayal kurabilirsiniz. Her türlü ticari anlaşma için de uygun zamanlardır.
?22:39’da Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Yatmadan bir enerji patlaması yaşayabilirsiniz.
?22:39’dan ertesi gün 00:46’ya kadar Ay boşlukta olacak önemli işler başlatmak için uygun değildir diyeceğim ama o saatte ne önemli işi allasen, yatın uyuyun ?
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #11Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.