11 Aralık 2022 Günlük Astroloji Yorumu

10 Ocak 2022

11 Aralık 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?11 Aralık 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Bugün Ay tüm gün Boğa burcunda yer alacak. Sakin, rahat ve huzurlu zamanlar geçirme isteği içerisinde olacağımız bir gün bizleri bekliyor. Lüksümüze düşeriz, iştahımız biraz açık olabilir. Diyete başladıysanız bugüne biraz dikkat edin annem. Tatlılar size oldukça cazip gelebilir.
?06:27’de Güneş-Neptün sekstili gerçekleşecek. Etkisi ortalama 3 gün sürebilir. İrade doğrultusunda içinizdeki o yaratıcı kişiyi keşfedebilirsiniz. Fakat bir şey yapmak içinizden gelmeyebilir, tüm gün yatmak isteyebilirsiniz zaten Ay da Boğa burcunda. Yatmayın, ne yapmak istiyorsanız içinizdeki o yaratıcı kişiyi keşfedin emin olun kendiniz hakkında aydınlanmalar yaşayacaksınız annem.
?12:37’de Ay-Merkür karesi gerçekleşecek. Zaten Venüs retroda, partnerinizle konuşurken dikkatli olun. Hem çeneniz düşebilir, hem de yanlış şeyler söyleyebilirsiniz.
?15:21’de Ay-Uranüs Kavuşumu gerçekleşecek. Biraz daha özgür olduğumuz ve sıra dışı olduğumuz zaman dilimleri. Alışılmışın dışında sıra dışı ve reformist olabileceğiniz zaman dilimidir. Kendiniz oldukça yenilikçi hissedebilirsiniz. Farklı şeyler denemek için desteklendiğiniz saatlerdir. Hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir.
?19:53’de Ay-Satürn Karesi gerçekleşecek. Gelecek hedefleriniz, gelecek planlarınız konusunda içgüdüsel olarak biraz zorlanabilirsiniz. Daha özgür olmak isteyip ancak sorumluluklarınızın izin vermediği bir zaman dilimi olabilir. Bu süreci işlerinize konsantre olarak daha verimli kullanabilirsiniz. Ancak geçici bir etkidir çok da takılmayın tatlişlerim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrologanne #tugbakadayi #11Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.