11 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

10 Ağustos 2020

11 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Boğa burcunda hareket edecek. Somut, elle tutulur varlıkların hoşunuza gidebileceği bir gün sizleri bekliyor. Boğa burcunun azimli yapısını örnek alabilirsiniz. Bir hedefe bıkmadan varmaya çalışırsanız elbet bir gün ulaşacaksınız. Aynı zamanda doğayla iç içe olmak bugün oldukça hoşunuza gidecektir. Tüm negatif duygulardan toprağa basarak kurtulabilirsiniz.

02:04’te Ay-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Sıra dışı, farklı ve yaratıcı rüyalar görebilirsiniz. Gece geç saatler olduğu için uyumanızı tavsiye ederim, yoksa kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Bir de çözümünü bulamadığınız problemleriniz varsa rüyanızda çözümünü bulabilirsiniz, sembollere dikkat.

04:11’de Ay-Merkür karesi gerçekleşecek. Sabahın erken saatlerinde iletişim konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Patavatsız da olabilirsiniz etkili konuşan da. En büyük başarılar da mutlaka zorluk vardır. Bu nedenle iletişimin önemini hatırlayarak hareket etmenizi tavsiye ederim.

18:51’de Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. İyimser olmanızın size fırsatlar sunabileceği saatlerdir. Eğer görev ve sorumluluklarınız için yeterince çaba gösterdiyseniz şanslı olabilirsiniz.

19:44’te Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Egonuza yenik düşmemeye çalışın. Bu saatlerde kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Otorite figürleri ile çatışmamaya özen gösterin. Eril dişil dengenin çatıştığı saatlerdir.

21:31’de Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Güzel hayallere dalabilirsiniz. Bir konuyu takıntı haline getirmediğimiz sürece hayal kurmanın hiçbir zararı yoktur. Güzel hayaller kurun, güzel duygularla doldurun içinizi annem. Sanatsal faaliyetler açısından da oldukça destekleyici saatlerdir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.