11 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

11 Ocak 2019

11 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Geldik yine bir olaylar olaylar gününe.

Öncelikli olarak 03:47’de kavuşacak olan Ay ve Neptün rüyalara dikkat diyor. İkisi de Balık burcunda olduğu için hülyalı, derin, duygusal bir güne başlıyoruz. Rüyalarımızın da etkisiyle artık iyice ayaklarımızı havada hissedebiliriz.

Günün en önemli olayı 14:38’deki Güneş Plüton kavuşumu. Şimdi Güneş, kimliğimizi, egomuzu, yaratıcılığımızı ve amaçlarımızı temsil eder. Plüton ise yıkıp yeniden yapmayı, dönüşümü, güç arzusunu ve manipüle etmeyi temsil eder. Peki bunlar kavuşunca ne olur? Dönüşebiliriz, amaçlarımızı gerçekleştirmek için güç gösterisinde bulunabiliriz, manipüle edip, edilebiliriz. İşin içinde arzu ve amaçlarımız varsa eğer, bizim sınavımız bunu iyi yönde kullanmak için olmalı. Ay 17:10’da Plüton’la 17:24’de de Güneş’le uyumlu açı yapacak. Güneş’le yaptığı uyumlu açısı zaten 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulmasındaki başlayan döngünün somutlaştırılması, genişletilmesi ve realize edilmesi için bize destek sağlayacak. Burada içgüdülerimizi kontrol etmeli ve bu Güneş Plüton kavuşumunu da amaçlarımızı gerçekleştirmek için kullanmalıyız. Farkında olmadan özellikle de otorite figürleri ile güç savaşlarının ortasında kalabiliriz, bu durumda farkında olmamız gereken şey amaçlarımızı unutmamak ve bu doğrultuda hareket etmek. Zorlayıcı bir açıdır ancak iyi kullanıldığında da büyük güç kazanmamıza da destek sağlar. Güneş Plüton kavuşumunun etkisi yaklaşık olarak 19 Ocak tarihine kadar devam edebilir. Biraz da ekonomi ile ilgili konularda dikkatli olmakta fayda var, krizsel durumlar yaşanabilir.

Ay 17:24’den sonra ertesi gün 11:17’ye kadar boşlukta kalacak ve bu süreç yeni bir şeyler başlatmak için uygun değildir, havada kalabilir.

Sevgilerimle.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.