10 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

9 Temmuz 2023

10 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀10 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Ay tüm gün Koç burcunda olacak. Bugün enerjimizin yüksek olduğu bir gündeyiz.
💫02:57’de Merkür Neptün üçgeni gerçekleşecek. Özellikle yazan çizen arkadaşlarımız için oldukça destekleyicidir, ilham perileri yanınızda olabilir. Rüyalar aleminiz oldukça yaratıcı olabilir, ordan oraya zıplayabilirsiniz. Etkisi 5 gün kadar sürer.
💫04:47’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. İçimizi biraz huzursuzluk kaplayabilir, hep bu sıcaklar.
💫08:50’de Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde yaralanmalara karşı dikkatli olmakta fayda var.
💫14:40’da Mars Başak burcuna geçecek. 27 Ağustos’a kadar da burada seyahat edecek. Enerjimizi üretmek için harcamak bu etkileşimi iyi kullanmak demektir. Onun haricinde iş ve işçi hakları, grevler, toprakla ilgili konular gündeme gelebilir. Ekmek fiyatları biraz can sıkabilir.
💫19:34’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. İlişkilerle ilgili desteklendiğimiz zamanlardır. Hayattan keyif alabilirsiniz, zevklerinize biraz daha düşebilirsiniz. Bir de ilişkiler konusunda çok cesur olabilirsiniz.
💫23:47’de Merkür Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Bunun da etkisi 5 gün sürer. Aslında pozitif tarafı insanları yazarak, konuşarak etkileyebilirsiniz ama gölgesi zihinsel ve söylemsel manipülasyon demektir. Bir anda kendinizi biri tarafından kandırılmış hissedebilirsiniz. Karar verirken kararlarınızdan emin olun.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.