10 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

9 Temmuz 2024

10 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀10 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Başak burcu enerjisiyle başlıyoruz. Yani bugün biraz mükemmeliyetçi, detaycı, eleştirel olabiliriz, işlerimizi parça parça yapabiliriz, kendimizi temizliğe adayabiliriz.

💫01:03’de Jüpiter Düğümler etkileşimi olacak. Bu da demek oluyor ki toplumsal konularla ilgili yenilikler büyüyerek artacak. Özellikle cesaret gösterdiğiniz, başlattığınız, risk aldığınız her işte başarıya ulaşma şansımızın yüksek olduğu bu etkileşimi mutlaka kullanın. Bununla ilgili bir video çekmiştim, önceki postumda bulabilirsiniz.

💫13:07’de Ay Jüpiter karesi aslında yukarıdaki etkileşimi tetikleyecek ama yine de abartmaya açık olduğumuz saatlerdir. Çok abartmayın annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.