10 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

9 Temmuz 2020

10 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Balık burcunda seyahat edecek. Duyguların ön plana olacağı bir gün sizleri bekliyor. Olumlu duyguları da olumsuz duyguları da sünger gibi üzerinize çekebileceğiniz bir gündesiniz. Bu nedenle olabildiğince size pozitif enerji veren insanlarla konuşmaya çalışın. Duygu dünyanızda kaybolmamaya özen gösterin. Ayaklarınız hassas olabilir. Rahat ayakkabılar giymeye özen gösterin. Suyla temas imkanınız varsa size oldukça iyi gelecektir. Bugün kafayı toplamak da zorlanabilirsiniz.

01:09’da Kiron Hygeia karesi gerçekleşecek. Sağlıkla ilgili konularda problemler söz konusu olabilir, kişisel hijyeninize ekstra dikkat edin, etkisi yaklaşık 5 gün sürer.

09:08’de Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Kendinizle barışık olduğunuz saatlerdir. Kendinizi duygusal, mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Sabah saatlerinin tadını çıkarın, hayatın güzelliklerini için bir kez daha şükredin annem, oh mis.

13:56’da Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Hayal gücünüzün oldukça zengin olacağı saatlerdir. Ay’ın Balıkta oluşu, Neptün’ün Balık’ta ve retro oluşu, bizi tüm insanlığı sevme kucaklama enerjisi ile doldurabilir. Dua etmek ve ilahi sevgiyi hissetmek için oldukça uygun saatlerdir. Gönülden istemek önemli deriz ya hep işte tam da gönülden dileyebileceğiniz saatlerdir.

17:46’da Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Mutlu hissedeceğiniz saatlerdir. Jüpiter Oğlak burcunda ve retro olsa da küçük mutluluklar yakalayabiliriz. Bugünün teması şükretmek olabilir. Sahip olduklarınızla ne kadar mutlu olduğunuzu hatırlayabilirsiniz.

19:51’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Derin psikolojik sezgi ve kavrayışa sahip olacağınız saatlerdir. Güçlü ve bakış açınızı dönüştürebilen ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Ruhunuzun derinliklerinde olanları keşfedip, ilahi olana teslim olabilirsiniz.

21:36’da Venüs Kiron 60’lık açısı gerçekleşecek. Etrafınızdakilerin hayatını güzelleştirin, onların sizin için ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlayın, bu size çok iyi gelecektir. Başkalarına kattığınız değer sizin de ne kadar değerli olduğunuzu size hatırlatacaktır. Bir dostun takdiri veya hoş sözü hayatta ihtiyacımız olan en önemli şeydir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasıl yardımcı olabilirim?