10 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

10 Şubat 2019

10 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

01:53’de Merkür Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Merkür genel anlamıyla iletişim, zekayı temsil ederken Uranüs ise ani beklenmedik gelişmeleri temsil etmektedir. İkisinin uyumlu açısı parlak fikirler bulmak açısından önemlidir. Bir anda aydınlanmalar yaşayabilir, çözemediğiniz konuları çözebilirsiniz.

07:42’de gerçekleşecek olan Ay Jüpiter uyumlu açısıyla beraber güne daha keyifli başlayabilirsiniz. Bugün genel anlamda şanslı olabileceğiniz bir gün.

11:39’da gerçekleşecek olan Ay Güneş uyumlu açısı da duygusal olarak dengede olabileceğinizi, otorite figürlerinizden destek alabileceğinizi göstermektedir.

12:50’de gerçekleşecek olan Ay Plüton karesi ise günün en zorlayıcı açısı. Burada güç gösterilerine girebilir, duyguları manipüle edebilirsiniz.

13:50’de Merkür Balık burcuna geçiyor. Merkür’ün en zorlayıcı yerleşimidir. 17 Nisan tarihine kadar Merkür Balık burcunda olacak arada bir de retrosu olacak. Bu süreçte zihnimiz biraz bulanık olabilir. Çok mantıklı kararlar veremeyebiliriz. Sezgilerimizle hareket etmek daha fazla fayda sağlayabilir.

23:48’de Ay’ın Mars ile kavuşumuyla beraber kendinizi daha cesur ve atılgan hissedebilirsiniz. Cesaret edip de yapamadığınız şeylere bir anda karar verip yapabilirsiniz.

Sevgilerimle

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.