10 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

10 Şubat 2024

10 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

🍀10 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz. Herkes bir arkadaşını arasın, yalnız kalmayın.

💫01:59’da Kova burcunda Yeniay deneyimleyeceğiz. Bununla ilgili burç yorumlarını Instagramda canlı yayında anlattım, dünya genelini de bir önceki postta anlattım, oraları izleyebilir okuyabilirsiniz annem.

💫01:59’dan sonra Ay boşluğa girecek ve 16:42’ye kadar Ay boşlukta olacak, önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin annem.

💫16:25’de Merkür Jüpiter karesi gerçekleşecek. Çok konuşan boş konuşur açısıdır bu. Etkisi 5 gün kadar sürer. Yalanlar gündeme gelebilir, söylemlerde abartılı konuşmalara denk gelebilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Şubat #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.