10 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,

9 Şubat 2022

10 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,

?10 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay ikizler burcunda başlıyoruz. Bilgi aktarımının hakim olduğu, eğitim konularının ön plana çıktığı bir gündeyiz.
?08:28’de Ay-Jüpiter zorlu açısı gerçekleşecek. Erken saatlerde kendimizi oldukça garip hissedebiliriz. Yaşadığımız olaylar gözümüzde büyüyebilir ya da abartabiliriz. Yapmayın annem yapmayın yavrummm.
?09:01’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Eğer evdeyseniz bu saatte astroloji öğrenerek vakit geçirebilirsiniz. İnsanları şifalandırmak, şifa çalışmaları için oldukça uygun saatlerdir, değerlendirmenizi tavsiye ederim.
?23:20’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın farkında olduğumuz zaman dilimleridir. O saatte bir şeylerin sorumluluklarını almak yerine ertesi günü organize etmek daha iyi olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ??? #astrolog #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.