10 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

9 Şubat 2020

10 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
02:38’de Ay artık Başak burcuna geçiyor. Başak burcu doğası itibariyle hayatı mükemmel hale getirmek ister ve gereksizleri hayatından çıkarır. Dolayısıyla bu süreçte hayatımızda temizlik yapmak istiyorsak, kötü alışkanlıklarımızdan kurtulmak istiyorsan, diyete başlamak istiyorsak dolunayın da bırakma enerjisiyle beraber bugünü değerlendirebiliriz.
07:30’da Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Dolayısıyla ani beklenmedik gelişmeler ve fırsatlar yakalayabiliriz.
11:05’de Venüs Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi burası çokomelli. Çünkü kavuşum açılar iki türlü çalışır. İyiden başlayayım, ilişkilerde ve maddi konularda şifalanabilirsiniz. Negatif de ise ilişkiler ve maddi konularda yaralanmalar söz konusu olabilir. Bir de kız çocuklar ve kadınlarla ilgili cinsel istismarlar gündeme gelebilir, onları koruyalım. Ayrıca madem Ay’da Başak burcunda bir şeyleri temizliyoruz size kendinizi değersiz hissettirenleri hayatınızdan çıkarın annem. Birde Venüs’ünüzü şifalandırmak için kedi besleyin ya da mümkünse sahiplenin.
17:50’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. İletişim konularında gerginlikler yaşanabilir. Burada duygu ve mantık karşı karşıya gelir. Dengede kalın şekerlerim.
Bugünün başka da olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.