10 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

9 Ocak 2023

10 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?10 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne yine Ay Aslan enerjisiyle başlıyoruz. Gün genelinde bakım konuları gündemimize gelebilir. Kendimize güvenimiz tamdır. Tak takıştır, sür sürüştür bir gündeyiz.
?04:52’de Ay Satürn karşıtlığı var. Sabah saatlerinde azıcık kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz ancak geçici bir etki çok takılmayın. Ne giyeceğinize akşamdan karar verin. Sabah saatlerinde karar vermekte zorlanabilirsiniz.
?04:52’den 18:15’e kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmemeye özen gösterin. Bu saatler elinizde olan işleri toparlamak, hobilerine vakit ayırmak için daha uygundur.
?18:15’den sonra Ay Başak burcuna geçecek. Bu saatten sonra daha çok hayatta ihtiyaçlarımız daha çok bir şeyleri düzeltmek üzerine yoğunlaşabilir. Kalkıp o saatte evi temizlemeyin annem, onu yarın yaparsınız.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.