10 Ocak Günlük Astroloji Yorumu (Ay Tutulması)

10 Ocak 2020

10 Ocak Günlük Astroloji Yorumu (Ay Tutulması)

Selamlar canım arkadaşlarım,
Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Bugün duygular çok önemli olabilir. Bir de malum tutulma var, baş ağrılarına dikkat.
02:59’da Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Abartmaya meyilli olduğumuz saatlerdir. Neyi abartacağız derseniz çok fazla etkili rüyalar görebilirsiniz.
16:19’da Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Sezgileriniz çok kuvvetlenebilir. Hislerinizi yazın annem.
18:19’de Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde iletişim gezegeni Merkür, Güneş gibi parlayacak. Dolayısıyla ağzımızdan çıkan sözlerin gerçekleşme potansiyeli oldukça yüksek. Bu saatleri dilek dilemek, güzel sözler söylemek için kullanabilirsiniz.
22:21’de bildiğiniz gibi Yengeç burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Astrolojik etkilerini de aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. ⇓⇓⇓
22:33’de de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Bu zamanlarda da iletişim konularında açlık hissedebilirsiniz, aynı zamanda iletişimle ilgili gergin saatlerdir. Bu saatleri de dilek dilemek, isteklerinizi yazmak için kullanabilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.