10 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

10 Nisan 2019

10 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Bu neee? Çarşamba pazarı gibi bir gün.

07:50’de Ay Venüs’e, 07:57’de de Neptün’e kare açı atıyor. İlişkiler konusunda azıcık alıngan hissedebiliriz.

09:12’de de Venüs ve Neptün kavuşacak. Bu durumda da ilişkilerle ilgili konularda ayaklarımızın yerlerden kesileceği, sanatsal konuların çok fazlasıyla gündeme geleceği bir dönemdeyiz. Fakat Venüs’ün para Neptün’ü de belirsizlik olarak tanımlayacak olursak maddi kaynaklarınıza dikkat edin. Burcunuza etkileri haftalık burç yorumlarında.

11:47’de Güneş – Satürn karesi gerçekleşecek ve otorite figürleriyle çatışmalar yaşanabilir. Kişiliğinizin bastırıldığını hissedebilirsiniz. Yani otorite figürleriyle önümüzdeki 5 gün boyunca çok çekişme yaşamamaya dikkat edin şekerler.

13:06’da Ay Güneş uyumlu açısıyla beraber Yeniay’da başlattığınız işleriniz için destek bulabilirsiniz.

17:43’de Ay Merkür karesiyle beraber iletişim konularında mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz, yanlış anlaşılmalara dikkat.

Saat 20:00 itibarıyla artık Jüpiter retro pozisyonda. Burcunuza etkileri hem instagram hikayelerimde hem de yine haftalık burç yorumlarında. Jüpiter 12 Ağustos’a kadar retro hareketine devam edecek.

20:26’da Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek ve burada önyargılı davranmaya, kibir yapmamaya, finans konularına dikkat etmekte fayda var. Sonrasında Ay boşluğa girecek ve 06:31’e kadar boşlukta kalacak.

Ay yoruldum yazarken. Öptüm bye.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.