10 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

9 Nisan 2022

10 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?10 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay Yengeç burcunda güne başlıyoruz.
02:25’de Ay Merkür’le, 04:01’de Plüton’la zorlayıcı açısını yapacak ve aslında bu da sabah 11:45’de gerçekleşecek olan Merkür Plüton karesini tetikleyeceği için bu gece düşüncelerden uykuya dalmakta zorlanabilirsiniz, bazı düşünceleri takıntı haline getirebilirsiniz dolayısıyla geceyi rahat geçirmek için papatya çaylarınızı içmeyi unutmayın annem.
?04:01’den 06:59’a kadar Ay boşlukta olacak. Valla o saatte anca başladığınız rüyayı bitiremezsiniz o yüzden önemli değil geçiyorum.
?06:59 itibariyle Ay Aslan burcunda transitine başlayacak. Şıkır şıkır bir gün. Kendimizi gayet enerjik ve güzel hissedebiliriz, eğlenebiliriz, içimizdeki çocuğu ortaya çıkarabiliriz.
?11:45’de Merkür Plüton kare açısı gerçekleşecek. Zihnimiz bir şeye takıldı mı takılır, düşüncelerimiz bir yere saplanır. “Dil yarasıııııı dil yarasııııııı en acı yara imişşşş” diye şarkı söylemek istemiyorsanız bu önümüzdeki birkaç gün sözlerinize ve üslubunuza dikkat edin annem. Hele bir de trafikte filan birilerine sinirlenirsiniz aman diyeyim. Aynı zamanda kazalara da açık olduğumuz zamanlara işaret eder. Güzel yanı hiç mi yok? Olmaz mı be ya. Siz istersiniz de ben bulmaz mıyım? Şimdi mesela aklınızda etkilemek istediğiniz biri var ya da etkileyici bir yazı yazmak istiyorsunuz sakın kaçırmayın annem.
?17:37’de de Ay Venüs 150’liliği var. Kimin size değer verdiğini anlayamadığınız zamanlardır. Bir de ilişkilerinizde bir şeyleri oldurmaya çalışırsınız, belki de olmaması daha iyidir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Nisan

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.