10 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

10 Nisan 2020

10 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
06:32’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler ruhunuzu iyi hissedeceğiniz zamanlardır. Dua, ibadet ve her türlü ruhsal çalışmalar için harikadır. Ayrıca kalkar kalmaz rüyalarınızı yazın, ruhunuz size bir şeyler anlatmak istemiş olabilir.
15:14’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde gayet karizmatik olabilirsiniz. Önemli görüşmelerinizi bu saatlere getirmek insanlar üzerinde etki bırakmanıza sebebiyet verebilir.
16:07’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Özellikle şanslı olduğumuz saatlerdir. Korunduğumuzu hissederiz. İşler daha kolaylıkla akar.
22:34’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde iletişimle ilgili konularda kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Yazmak ve her türlü el becerisi gerektiren işlerle ilgilenmek iyi hissetmemize sebebiyet verebilir. Bu saati hobi saati olarak değerlendirebilirsiniz.
22:34’den 23:35’e kadar Ay boşlukta olacağı için bu saatlerde önemli işler başlatmak yerine eskiden kalan işleri toparlamak, boş işlerle uğraşmak daha iyi olabilir.
23:35’den sonra Ay Yay burcuna geçecek. Bu saatten sonra kendimizi daha keyifli, hoşgörülü ve neşeli hissedebiliriz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.