10 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

10 Mayıs 2019

10 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,
04:19’da Ay Plüton’la karşıt açı 05:05’de de Venüs’le karşıt açı yapacak. Dolayısıyla rüyanızda özellikle de ilişkiler konusunda gergin rüyalar görebilirsiniz. Çok önemli değil takılmayın, sonrasında Ay boşluğa girecek ve 16:13’e kadar da boşlukta olacak. Dolayısıyla mümkünse 16:13’e kadar bir şey başlatmamayı tavsiye ederim.
16:13 itibariyle Ay artık Aslan burcuna geçecek ve sorduğunuz kuaföre ne zaman gidelim sorusunun cevabını veriyorum. İşte bugün. Ayrıca bugün kendimizi şımartmak için harika bir gün. Valla bugün gidin kendinizi şımartın.
Neyse 22:18’de de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek burada ani beklenmedik gelişmeler, patlamalar, sürprizler yaşanabilir. Yani gergin saatlerdir dikkat edin, patlayıp çatlamayın.
Hoş patlayıp çatlasanız da 23:58’de gerçekleşecek olan Ay Kiron üçgeni ile şifalanabilirsiniz. Ayrıca bu saatler manevi konularla ilgili destekleyici olduğu için her türlü ruhsal çalışmalar için kullanabilirsiniz.
Neyse işte günün kalitesi eh işte fena değil ama dünkü postu unutmayın onların etkisi de devam ediyorum.
Çok merci bu kadar öptüm bye

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.