10 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

10 Mayıs 2023

10 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀10 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz, sorumluluklarımızın bilincinde iş ve görev odaklı bir gündeyiz.

💫08:35’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Sakarlıklara, kazalara, koştururken kendinizi bir yerlere çarpmamaya özen gösterin annem.

💫10:32’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Sürpriz gelişmelere, fırsatlara açık olun.

💫11:19’da Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi daha iyi hissederiz, patronla, eşle, babayla, otorite figürleriyle, yöneticilerle konuşmak için destekleyici saatlerdir.

💫19:38’d Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler agresyona, öfkeye açık saatlerdir. Bu saatleri daha çok spor yapmak, enerjinizi sağlıklı olarak kullanmak daha iyi olacaktır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astrologanne #tugbakaradayi #10Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.