10 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

9 Mayıs 2022

10 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?10 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?01:53’de Ay Başak burcunda transitine başlayacak ve bugün bir şeyleri ayıklamak, organize etmek, düzenlemek için harika bir gün. Tek dikkat etmemiz gereken fazla mükemmeliyetçi olup hiçbir şeyi beğenmeyebiliriz, söylene söylene iş halledebiliriz. Bunun yerine bitkilerle ilgilenmek kendinizi iyi hissettirecektir hatta mümkünse çiçeklerinizin topraklarını değiştirin.
?11:09’da Ay, durağan pozisyondaki Merkür ile kare açısını gerçekleştirecek. Bu saatlerde zihnimiz bir şeye takılabilir, aklımıza bir fikir gelirse geldiği gibi kalabilir, sözlerimiz havada kalabilir, gerçekleşmeyebilir. Dolayısıyla bugün sonradan mahcup olmamak adına verdiğimiz sözler karşısında dikkatli olmakta fayda var.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.