10 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

10 Mayıs 2020

10 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Öncelikle tüm annelerin, anne olmak isteyenlerin, bir canlıyı koşulsuz sevebilen herkesin anneler gününü kutlarım.
Satürn 07:10 itibariyle durağan pozisyonuna geçecek ve bu süreç retrosu başlayacak olan 12 Mayıs 07:10’a kadar sürecek. Sonrasında ise Satürn retro hareketine başlayacak. Satürn kısıtlamalarla, sorumluluklarla, düzenle, korkularımızla ilgili gezegendir. Durağan pozisyon ise bir gezegenin en zor pozisyonudur. Dolayısıyla önümüzdeki 2 günlük süreçte sorumluluklarımızla ilgili sıkıntılar, had bilmeme, disiplinsizlik, korkular daha fazlasıyla gündemimizde olabilir. Özellikle otorite figürlerine kendimizi ifade edememek, kuşak çatışması gibi konulara dikkat etmemiz gerekmektedir.
09:10’da  Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendimizi gayet enerjik, tuttuğumuzu koparabilecek güçte hissedebiliriz. Fakat 09:10’dan 12:38’e kadar Ay boşlukta olacağı için, önemli işlerinizi mümkünse 12:38’den sonraya bırakmanızı tavsiye ederim.
12:38’de Ay artık Oğlak burcunda transit edecek. Dolayısıyla sorumluluklarımızın daha fazla gündemde olduğu, kendimizi daha ciddi hissettiğimiz, olaylara daha ciddi bir perspektiften baktığımız bir sürece işaret eder.
17:35’te Merkür-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Merkür-Jüpiter üçgeni yaklaşık olarak 5 gün sürer. Merkür, iletişim gezegenimiz, Jüpiter bolluk bereket ve şansı temsil ediyor dolayısıyla iletişimle ilgili konularda şanslar yakalayabiliriz. Ticari anlaşmalar yapabiliriz. Yazdığımız şeyler daha fazla kitlelere ulaşabilir. Zihnimizin çok iyi çalıştığı, yaratıcılığımızın çok yüksek olduğu saatlere işaret eder.
19:15’te de Güneş-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek, bunun etkisi yaklaşık olarak 3 gün sürer. Bu süreç, hayallerimizi gerçekleştirebilmek için önemli adımlar atabileceğimiz zamanlara işaret ediyor. Özellikle dilek dileyebilirsiniz. Hayal kurabilirsiniz. Bunları somutlaştırmak çok önemlidir, dolayısıyla yazın, çizin annem. Biraz daha ruhsal çalışmalar, ruhumuz ne istiyor üzerine odaklanabilirsek bu dönemi çok daha güzel ve verimli bir şekilde atlatabiliriz.
Bugünün başka da bir olayı yok,
öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.