10 Mart Günlük Astroloji Yorumu

9 Mart 2022

10 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?10 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün İkizler burcunda transit edecek. Dolayısıyla iletişimimiz oldukça aktif olduğu bir gün olabilir ayrıca her şeyi aynı anda yapmak isteyebilir.
?04:32’de Merkür Balık burcunda transitine başlayacak. 26 Mart tarihine kadar da bu transitine devam edecek. Bu süreçte zihnimiz bir konuya odaklanmak zorlanabilir. Soyut kavramlar daha fazla önem kazanabilir. Deniz kazalarına dikkat edilmesi gereken zamanlardır. Sezgilerimizin söylemlerimizi etkileyeceği zamanlardır.
?06:06’da Ay-Jüpiter zorlu açısı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde iyimserliğimizi biraz kaybedebiliriz ama çok önemli değil geçici bir etki.
?13:45’de Ay-Güneş zorlu açısı gerçekleşecek. Biraz ihtiyaçlarımızın ve isteklerimizin birbiriyle çatışacağı saatlerdir. Bir tarafımız kalkıp dedikodu yapmak isterken öbür tarafımız maneviyata yönelebilir gibi. Boş verin annem bu da geçici.
?13:47’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşeceği için sorumluluklar yüzümüze vurup ne yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız zaten.

?19:42’deki Ay-Neptün zorlayıcı açısı ise varsaydığımız konularla ilgili az bir iç huzursuzluk yaşayabileceğimiz zamanları göstermektedir. Vay efendim 19 dakika 16 saniyedir beni aramıyor kesin hayatında biri var gibi kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz, bildiğiniz gibi sorun sizde değil gezegenlerde.
?19:41’den sonra Ay boşluğa girecek. Ertesi gün 10:24’e kadar boşlukta kalacak. Biraz dinlenme, kitap okuma vakti. Yeni işler başlatmak yerine elinizdeki işleri bitirmek daha kolay olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ?? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #10Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.