10 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

9 Mart 2020

10 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
04:23’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Dolunay sonrası güçlü rüyalar görebiliriz.
11:32’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde otoriteden destek alabiliriz, sorumluluklarımızı daha iyi bir şekilde yerine getirebiliriz, konsantrasyonumuzun yüksek olduğu saatlerdir.
11:32’den 13:02’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında yeni bir şeyler başlatmayın annem. Bekleyin süreç kısa zaten. Sonunu getirmekte zorlanırsınız.
13:02’de Ay artık Terazi burcuna geçecek. Bu saatlerden sonra daha çok sosyalleşmek isteyebiliriz. Daha diplomatik olabiliriz. İlişkiler daha fazla gündemimizde olabilir.
20:05’de Ay Kiron karşıtlığı söz konusu olacak. İlişkilerinize bu saatlere dikkat edin. Dil yarası ortalığı yakmasın. Canınız yanarsa daha çok yakma istediğiniz olabilir, dikkat edin annem. Çünkü Merkür hala durağan akıl tutulmalar yaşama potansiyelimiz söz konusu olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.