10 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

10 Kasım 2019

10 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,

Öncelikle bize özgürlüğümüzü kazandıran Ata’mızı saygı, sevgi, özlem ve minnetle anıyorum.

Günün astrolojik etkilerine bakacak olursak,

05:09’da Merkür Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu durum da önümüzdeki 3 gün içinde iletişim yoluyla insanları etkileyebileceğimizi göstermektedir. Bunu da kendi dönüştürücü yeteneğimizle ortaya çıkarabiliriz. Ayrıca geçmişte niyetlendiğiniz ama bir türlü bitiremediğiniz konuları halletmek için de desteklenir, güçlenebilir ve bu işleri halledebilirsiniz.

08:37’de Ay Plüton karesi zor gibi gözükse de aslında 05:09’da gerçekleşecek olan Merkür Plüton olumlu açısını tetikleyeceği için bu saatlerde kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

09:05’de Ata’mızı saygıyla anıyoruz.

14:58’de Ay Mars karşıtlığı gergin saatlere işaret etmektedir. Sakin kalmakta fayda var. Özellikle güç savaşlarına girmemeye özen gösterin.

17:00’de ise Ay Jüpiter uyumlu açısı hem maddi hem manevi yönden şanslı olduğumuz, iyimser olduğumuz zamanları göstermektedir.

17:00’den ertesi gün 02:17’ye kadar Ay boşlukta olduğu için önemli işleriniz varsa 17:00’den evvel yapmanızı tavsiye ederim.

Bugünün astrolojik olarak başka bir olayı yok ama anlam olarak biraz buruğum tahmin edersiniz ki.

Öptüm bu kadar.

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.