10 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

11 Kasım 2023

10 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀10 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Bugünün en önemli olayı bildiğiniz gibi 10 Kasım…

Ata’mızı saygfı, sevgi ve özlemle anıyorum.

💫Ay tüm gün Terazi burcunda transit edecek. İlişkiler, güzellik bakımları, siyasi konular gündemimizde olabilir.

💫09:24’de Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık’a kadar burada transit edecek. Bu süreçte farklı kültürleri araştırabilirsiniz. Yabancı insanlar ile iletişim kurabilirsiniz. Bu süreçte yabancı dil öğrenmek için değerlendirebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde abartılı söylemler içine girmemeye dikkat edin. Merkür Yay burcundayken zihnimiz olaylara daha geniş bir perspektiften bakmak ister. Odaklanma problemleri yaşayabiliriz. Daha felsefi bakış açısı geliştirmek için ideal zamanlardır. Konuları anlamlandırma peşine düşebiliriz.

💫18:07’de Merkür Satürn karesi gerçekleşecek. Söylemek istediklerimizi söylemekte zorlanabiliriz, otorite figürleriyle ilgili iletişim problemleri yaşayabiliriz. Devletle ilgili evrak, pasaport konularında sorunlar çıkabilir. Etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürmektedir.

💫19:25’de Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Sakarlık ve sakatlıklara dikkat! Bu süreçte ilişkilerinizden hasar alma riskiniz var, patavatsızca konuşmalar yapmayın annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.