10 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

9 Kasım 2022

10 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?10 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Bugünün en önemli olayı bildiğiniz gibi 10 Kasım…

?Ata’mızı saygı, sevgi ve özlemle anıyorum.

?Günlük yoruma gelince, Ay tüm gün İkizler burcunda transit edecek. Dolayısıyla yine iletişimimizin oldukça aktif olduğu bir gündeyiz.

?10:51’de Merkür Satürn karesi gerçekleşecek. Bunun etkisi 3-4 gün sürer. Kendimizi ifade ederken biraz baskı altında hissedebiliriz. Babalardan, patronlardan izin koparmak için uygun bir süreç değildir, devletle ilgili evrak işleriniz biraz elinizi oyalayabilir. Olumlu yönü düşüncelerinizi yazılı hale getirebilir, zihninizi kontrol edebilir hatta disipline edebilirsiniz.

?15:22’de Venüs Neptün üçgeni gerçekleşecek. Duygular şelale… Çok romantik zamanlardır, böyle bir inzivaya çekilip, sanatsal konulara yönelebilirsiniz. Beyaz atlı prens/prenses beklediğimiz zamanlardır. Para piyasalarında aldanmalara da açık olduğumuz zamanlardır ama genel etkisi pozitiftir.

?17:16’da Ay Kiron sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatler herhangi bir konuda uzmanlaşmak ya da şifa konuları bakımından oldukça destekleyicidir. Birilerine yardım etmeyi unutmayın annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.