10 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

9 Kasım 2021

10 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?10 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Öncelikle Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla, sevgiyle ve bize kattıkları için minnetle anıyoruz.
?Güne Ay Oğlak burcunda boşlukta başlayacağız.
?06:02’de Ay Kova burcuna geçiş yapacak. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız çok fazla ön planda olabileceği bir sürece başlayacağız.
?15:56’da Merkür-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürer. İletişimde yoğun ve sivri dilli olabiliriz. Karşımızdaki insanı düşünmeden konuşup hareket edebiliriz. Zihnimizde takıntılı düşünceler oluşabilir ve bu düşünceler ile hemen harekete geçmek isteyebiliriz. Dikkatli olalım annem, hem etrafımızdaki insanları kırmadan konuşalım sonrasında biz de üzülebiliriz hem de yapacağımız işi iyice düşünelim. Gaza gelmeyelim.
?18:54’te Ay-Mars karesi gerçekleşecek. Agresif, sinirli belki de öfkeli bir saat dilimi. İşten çıktıysanız gidin bi yemeğinizi yiyin ama kimseyle konuşmadan.
?19:07’de Ay-Merkür karesi gerçekleşecek. Kimseyle konuşmadan yemeğinizi yemeye devam edin çünkü dilimiz ekstra sivri olabilir. Rahatlamak için kitap okuyabilirsiniz.
?19:14’te Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın gündemde olduğu ve olaylara ciddiyetle yaklaştığımız saatlerdir. Bu nedenle kendimizi biraz kısıtlanmış hissedebiliriz yine de görevleriniz ve sorumluluklarınız konusunda orijinal fikirler üretebiliriz. Çok sistematik ve çalışkan olabileceğiniz bir zamandır. İşleri toparlamak istiyorsanız sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz.
?20:03’te Merkür-Satürn karesi gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürer. İletişimimizin, zihnimizin kısıtlandığı ve zorlukla hareket ettiği zamanlardır. Otoriteler ile olan iletişimimize ekstra dikkat edelim. Öğrenci olan arkadaşlar ödev yaparken biraz zorluk çekebilirler, mail atarken daha dikkatli olalım. Ama bu enerjiyi iyi yönde kullanırsak kalıcı işler yaparız. Sorumluluğumuzu bilip ona göre hareket edelim. Aynı gün Merkür Mars ile de kavuştuğu için ekstra dikkatli olalım .
?21:44’te Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler şifalanmak için de harika zamanlardır, sağa sola patlamak yerine, orijinal fikirler üretip, başkalarına da fayda olmak daha iyi olabilir. Bugün yaptığınız yardımlar yarın hiç beklemediğiniz zamanlarda önünüze fırsat olarak çıkabilir. Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.