10 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

9 Haziran 2022

10 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?10 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Yine ilişkilerin oldukça gündemde olduğu bir gündeyiz.
?04:56’da Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Güne gayet keyifli bir şekilde başlayabiliriz.
?15:27’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde işlerimizi kolaylıkla halledebiliriz. Üstlerimizden destek alabiliriz, sorumluluklarımızı kolayca yerine getirebiliriz.
?20:36’da Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu saatler biraz gergin hissedebilirsiniz. Manipülasyona açık olduğumuz saatlerdir, çok da galeyana gelmeyin annem.
?20:36 ile 23:41 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde size keyif verecek şeyler yapmak daha iyi hissettirebilir.
?23:41’den sonra Ay Akrep burcunda transitine başlayacak. Gece gece cinayet filmi seyredebilirsiniz. Bunun etkisini yarın daha fazla yazarım.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.