10 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

9 Haziran 2024

10 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀10 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Haydi herkes sahneye. Bugün yaşam enerjimiz artar, kendimizi oldukça iyi hissedebiliriz.
💫01:50’de Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Biraz gerilebileceğimiz saatlerdir, tek derdiniz sıcaklar olsun annem.
💫05:08’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Şanslı olduğumuz bir gündeyiz. Gün genelinde iyimser bir yapıda olabiliriz. Eğitim, ticaret, yurtdışı bağlantılı işlerimiz için destekleyicidir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.