10 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

10 Haziran 2023

10 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀10 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz. Sezgilerimiz, maneviyatımız oldukça gündemde olabilir. Lakin gölgesi de hiçbir şey yapmaya halimiz yokmuş gibi hissedebiliriz. Kalkın annem bugün Cumartesi çok eğleneceğiz.
💫00:14’de Merkür Neptün sextili gerçekleşecek. Sen de mi şair oldun açısıdır bu. Yani söylemlerinizle, yazılarınızla insanların duygularına dokunabilirsiniz. İlham perileri yanınızdadır. Hayallerinizi yazın tatlişlerim. Kitap filan yazmak isterseniz oldukça destekleyicidir. Etkisi 5 gün sürer.
💫01:15’de Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Biraz kendimizi baskı altında hissedebiliriz ancak çok önemli bir etki değil, geçicidir.
💫10:06’da Güneş Kiron sextili gerçekleşecek. Bunun etkisi de 10 gün kadar sürer. Herhangi bir hastalığınız varsa bu süreçte tedavi olabilirsiniz, daha hızlı iyileşebilirsiniz. İnsanlardan yardım görebilir, yardım edebilirsiniz. Özellikle şifa ve astrolojiyle ilgili konulara meraklıysanız önümüzdeki süreci mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederim.
💫22:31’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Bir tarafınız kalk gidelim derken öbür tarafınız otur oturduğun yerde diyebilir. Düşünceleriniz kafanızı karıştırabilir. Bu da çok önemli bir etki değil. Eğer bir iş başlattıysanız bunun için çaba sarf etmek daha iyi olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.