10 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

9 Haziran 2020

10 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Kova burucunda transit edecek. Orijinal fikirler üretebilirsiniz, sosyalleşmek isteyebilirsiniz, özgürleşmek isteyebilirsiniz, sürekli bir şeyler isteyebilirsiniz.  J Kendinizi zihinsel aktivitelere verebilirsiniz. Tüm insanlığın yararına olan konulara ilgi duyabileceğiniz bir gündesiniz. Hümanist ve olaylara karşı tarafsız yaklaşabileceğiniz bir zaman dilimidir.
17:34’te Ay-Güneş üçgeni gerçekleşecek. İç dünyamızla uyum içerisinde olabileceğiniz bir zaman dilimidir. İletişimin güçlü olduğu saatlerdir. Sosyal medya paylaşımlarınızda veya yazılı, sözlü iletişiminizde, akıcı bir dil kullanabilirsiniz. Hem sosyalleşmek hem de entelektüel sohbetler hoşunuza gidecektir. İçgüdülerimizle egomuz uyum içerinde olacağı için kendimizi ruhsal olarak dengede hissedeceğiniz bir zaman dilimidir. Bu güçlü iradenizi yetki almak, yetki vermek veya karşılaştığınız zorlukları da çözüme kavuşturmak için kullanabilirsiniz.
17:34 ile ertesi gün 12:31’e kadar Ay boşlukta seyredecek. Önemli işlerinizi 17:34’ten önce tamamlamanızı tavsiye ederim.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.