10 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

10 Eylül 2019

10 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,

00:23’de Ay Kova burcuna geçecek ve daha fazla sosyallik, arkadaşlarımız, özgürlüğümüz gündemde olacak.

09:11’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Şimdi Kiron’u ezberlediniz zaten malum yaralı şifacı, başkalarını şifalandırırken kendi yarasına çare bulamayan. Dolayısıyla burada yaralarımızı şifalandırmak için destek alabileceğiz. Bu ruhsal da olur, tıbbi de olur fark etmez. Ancak ben sizin yerinizde olsam bu saatlerde kimin ne yardıma ihtiyacı var diye biraz çevreme bakınırım.

10:23’de Güneş Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Şimdi annecim burası önemli. Özellikle inandığınız kişiler tarafından yanlış anlaşılmalar ve aldanmalara dikkat etmemiz gereken bir süreçteyiz. Kendinizi depresif hissedebilirsiniz. Bu dönem size verilen sözler, beklentilerinizin gerçekleşmesi konusunda kalpler kırılabilir, dikkat edin şekerlerim.

12:57’de de zaten Ay Uranüs karesi var. Bu da ani beklenmedik, hoş olmayan sürprizlere gebe zaman dilimleridir. Dikkatli olmakta fayda var.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.