10 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

10 Ekim 2021

10 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

10 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

10 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Ay tüm gün Yay burcunda yer alacak. Neşeli, hareketli bir gün bizleri bekliyor. Gezme ve eğlenme ihtiyacımızın arttığı bu günlerde, bol bol gezmek isteyebiliriz. Satürn’ün olumlu anlamda kendini hatırlatacağı bir gün olduğu için daha akademik başarılara imza atabiliriz.
  • ?01:48’de Merkür-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 3 gün sürecektir. Güneş-Merkür ve Mars kavuşum yapacağı için zihnimizin hızlı çalışacağı bir sürece işaret eder.  Merkür’ün retro oluşu nedeniyle çözüm bekleyen birçok konuyu sonuçlandırabilirsiniz.
  • ?05:16’da Satürn retrodan çıkmak üzere durağana geçiyor. Sorumluluklarımızı yerine getirdiysek meyvelerine toplama zamanına işaret eder. Lakin bugün tüm sorumluluklarımızı da durdurmak, dondurmak isteyebiliriz.
  • ?05:42’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek ve İdeallerimiz ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için daha organize ve sistematik hareket edebileceğimiz saatledir. İşlerinizi organize etmek ve planlamak için çok uygun bir zaman dilimidir. Bu süreçte sindirerek ve tedbirli hareket etmeyi tercih edebiliriz. Bizden daha deneyimli ve bilgili insanlardan destek alabileceğimiz saatlerdir. Çözemediğiniz konular varsa bir bilene danışarak daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
  • ?11:26’da Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde çok iyi bir dinleyici olabilirsiniz. Karşınızdaki insana pozitif enerji verebilirsiniz. Dert dinlemek ve sohbet etmeksize de çok iyi gelecektir. Bazen ortak sorunlarda birleşmek bize güç katar.
  • ?19:48’de Ay-Merkür, 22:11’de Ay-Mars, 23:44’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Merkür-Mars ve Güneş kavuşumunu tetikleyeceği için. Ateş ve hava elementi ani ve fevri çıkışlar getirebilir. Akşam saatlerinde dikkatli olun annem.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.