10 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

9 Ekim 2022

10 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?10 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla oldukça enerjik bir haftaya giriş yapıyoruz.

?03:48’de Ay Satürn sextile açısı gerçekleşecek. Genel olarak destekleyici saatlerdir, sakin bir gece geçirebilirsiniz.

?11:14’de Ay Mars sextile açısıyla birlikte tuttuğumuzu koparabiliriz, risk almak isteyebiliriz, kendimizi mücadeleci hissedebiliriz. Elimizden ne uçan ne kaçan kurtulur.

?16:15’de Venüs Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Annem buraya dikkat. İlişkilerle ilgili sıkıntılı süreçlerdir. Hem zarar görmeye müsaidizdir hem de kendimizi değersiz hissedebiliriz. Maddi konularda zarar etme riskimiz vardır, Ay da Koç burcunda olduğu için risk iştahımız artabilir ancak bu elimizdekini kaybetmemize sebebiyet vermesin. Bir anda ilişkinizde atara atar gidere gider yapma riskimiz de vardır. Güzellik sektörüyle ilgili operasyonları bu dönem tavsiye etmem.

?17:01’de Ay Plüto karesi gerçekleşecek. Bu saatler de nanay. Böyle bir gereksiz gerginlikler, böyle bir saçma güç savaşları, özellikle iş hayatıyla ilgili problemler. Ay aman boşverin annem geçici saatler. Biri canınızı sıkarsa sorun bende değil Plüto’da diyin geçin.

?17:01’den ertesi gün 00:03’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli işlerinizi başlatmak yerine hobiniz olan işlere yoğunlaşmak daha iyi olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.