10 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

9 Aralık 2019

10 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr canım arkadaşlarrrrıımmmm,
Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz ve iştahlarınız açılabilir, yiyin gari önümüz dolunay niyet ederiz kilo vermeye.
04:12’de Ay Plüton üçgeni güne kendimizi güçlü hissederek başlayacağımızı göstermektedir.
04:12’den 19:46’ya kadar Ay boşlukta olacak dolayısıyla bugün önemli işleriniz varsa 19:46’dan sonra başlatmanız daha iyi olur gibi. 19:46’dan sonra Ay İkizler burcuna geçecek ve iletişim konuları daha aktif olacak.
12:31’de Merkür Kiron üçgeni gerçekleşecek. İletişim konularıyla ilgili şifalanabileceğimizi göstermektedir. Aynı zamanda dert dinleyerek başkalarına şifa olabilir, konuşarak da kendinizi şifalandırabilirsiniz. Bununla ilgili bir video çektim, onu da aşağıdan izleyebilirsiniz. ⇓ ⇓⇓
22:27’de Ay Kiron’la 23:42’de de Merkür’le açı yapacak. Bu da özellikle Merkür Kiron üçgenini tetikleyecek ama burada çeneniz biraz fazla düşebilir, karşınızdakini bayıltmayın annem.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.