10 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

9 Aralık 2023

10 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

🍀10 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Akrep burcu enerjisiyle başlıyoruz. Haydi stalkerlar iş başına. Bugün herhangi bir konuda derinleşmek istiyorsanız değerlendirebilirsiniz.
💫06:34’de Venüs Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Burası biraz hayattan keyif aldığımız şeyleri abartma eğilimi göstermemize sebebiyet verebilir. Alışveriş yaparsanız abartabilirsiniz, tatlıya, yemeğe fazla düşebilirsiniz özellikle diyabet hastalarının dikkat etmesi gereken zamanlardır. Etkisi 5 gün kadar sürer.
💫10:09’da Merkür durağanlaşıyor ve bu etki 16 Aralık’a kadar süreçte. Bu dönem iletişim, kargolar, küçük ev aletleri, sosyal ağlarla ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Dikkat edin annem.
💫20:03’de Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Normalde gergin bir açıdır ama bu gerginliği fikir üretmek, yeni bir şeyler denemek için kullanabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.