10 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

10 Aralık 2022

10 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?10 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Duygularımızın, ailemizin, aidiyet hissiyatımızın yüksek olduğu bir gündeyiz.
?06:54’de Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Artık ciddi ilişkiler konuşalım. Venüs Yay’dayken yapınız çapkınlıkları, buldunuz sevgilileri şimdi ciddiyet zamanı. Eğer bulamadıysanız da bu süreçte kuracağınız ilişkiler de ciddi niyetli olacaktır. Para konularına ciddi yaklaşabilir, uzun süreli yatırımlar yapabiliriz. Şirketler, holdingler daha fazla kendinden söz ettirebilir. 3 Ocak tarihine kadar da bu enerjiyi deneyimleyeceğiz.
?10:51’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Annem burada alınganlık yapmak yok. Çata küte konuşup kalp kırma riskimiz de var. Biraz dikkatli geçirin bu saatleri.
?18:16’da Ay Uranüs sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatler sürprizlere açık saatlerdir. Bir anda aklınıza fikirler gelebilir, hiç deneyimlemediğiniz konularda yenilikler yapmak, denemek isteyebilirsiniz.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.