10 Aralık 2022 Günlük Astroloji Yorumu

9 Ocak 2022

10 Aralık 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?10 Aralık 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla oldukça enerjik, aktif ve sporcu olduğumuz bir gün. Koşturmacalı işlerinizi sabah saatlerinde yapmanızı tavsiye ederim.
?05:07’de Merkür-Kiron sekstili gerçekleşecek. Etkisi ortalama 3 gün sürebilir. Dilimizin şifacı olduğu günler. Bu günlerde insanlara konuşarak şifa olabilirsiniz. Uzun zamandır terapi almayı düşünüyorsanız bi bakın derim. İrade kullanarak hem insanlara şifa olabilirsiniz hem de birileri size şifa verebilir.
?10:43’de Ay-Plüton karesi gerçekleşecek. Bu saatte toplantınız var ise dikkatli olun, manipüle edilebilirsiniz. Eğer evdeyseniz ve yeni uyanıyorsanız kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Gergin saatlerdir sakin olun annem.
?10:53 ile 17:46 arası Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizde olan işleri toparlamak, daha evvel başladığınız işleri bitirmek ve hobilerinizle ilgilenmek daha iyi olabilir.
?17:46’da Ay Boğa burcuna geçiyor. Bugün sevgi alıverişine ve güvene ihtiyaç duyabiliriz. Toprakla uğraşma veya toprağa temas etme imkanınız varsa bugün ideal bir gündür. Bir de iştahınız açılabilir amaaaan açılsın ölümlü dünya bugün yemeyeceğiz de ne zaman yiyeceğiz, dolunaydan sonra gireriz diyete merak etmeyin o iş bende.
?22:47’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatte size çikolata perileri gelebilir yani en abartacağınız saatlerdir ancak buradaki abartıyı idare etmek sizin elinizde. Bu sürecin olumlu yanı şanslı olduğunuz, genişlemek istediğiniz konular varsa bunlarla ilgili eylemlere geçmek iyi olabilir. Lakin Ay Boğa’da ben kesin tatlıyı irade kullanarak, tatlıcıya giderek kullanıcam. Siz bana uymayın annem ya da uyun yaaa ??

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.