10 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

10 Ağustos 2023

10 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀10 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Herkes çekirdekleri alsın, gün gıybet günü. Şaka şaka bilgi aktarımının yoğun olduğu hatta konuşmaktan yorulabileceğimiz bir gündeyiz.

💫01:45’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde içsel bir sıkıntı söz konusu olabilir. Çok takılmayın, geçici bir etkidir.

💫03:47’de Merkür Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Etkisi 5 gün kadar sürer. Yurtdışı, vize işlemleri için uygundur, eğitim konusunda destek sağlar, iletişim ve anlaşmalar konusunda destekleyicidir.

💫21:02’de Ay Merkür karesi biraz iletişim konusunda gerginliklere, çok konuşup pot kırmaya, kendini ifade etmekte zorlanmalara sebebiyet verebilir. İletişim konularınızı ve anlaşmalarınızı daha erken saatlere getirmek daha iyi olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.